Küresel Gıda iş
danışmanlığı şirketi

Ve bir B ile Temasa Geçin Ve Et Fabrikası ile Temasa Geçin Uzmanı Uzmanı

c

How Are We

OKMENT’s journey started in 2013, a business founded and flourished under the leadership of Managic director Mr. Nusret Salih whose vision & determination saw OKMENT diversifying its wings to all major food segments.

Since inception, OKMENT has established & built its business model by maintaining long term relationship with their clients and suppliers. Highly trusted and well recognized for our commitment to quality,

 

OKMENT’s  endeavours to become the number one Meat project consultancy and supplier of top quality products with a focus on prompt deliveries and personalized service. We aim to reach this position by anticipating and meeting requirements, while keeping pace with technological advances and confirming to high quality standards.

txp17is-about-us

FAALİYETİMİZ

Et İşleme ve Paketleme Hatları

Okment, et ve ambalajlama projeleriniz için tek elden bir kaynak olan küresel bir et işletme danışmanlığı ve pazarlama şirketidir. Arımakina’nın ortağıdır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve başarılı olmalarını sağlamak için eksiksiz hizmet çözümü oluşturmak için yeteneklerimizin en iyisini birleştiriyoruz. Alanın her alanında uzmanlığımız, çeşitli zorlukları etkili bir şekilde çözmemize ve işiniz için sonuçları bulmamıza olanak tanır.

“Et ve diğer gıda endüstrisinde uzmanlaşan butik danışmanlık şirketi.”

STRATEJİMİZ

Değerli müşterilerimizle güçlü, uzun süreli ilişkiler kurmak için çalışıyoruz, onlara en üst düzeyde hizmet sunmaya sürekli çaba gösteriyoruz. OKMENT’in kalite ve standartlara olan saygınlığı, bölgeye Afrika, BDT, GCC ve Asya Alt Kıtası’na genişleyen bir dizi müşteri çekmiştir.

okmet-kurumsal

Ruminus Progress in Recent Years

Vivamus magna justo, lacinia eget conse ctetur sed convallis at tellus curabitur aliquet quam id dui posuere blandit cras ultricies ligula sed magna dictum porta mauris blandit aliquet elit eget tincidunt nibh pulvinar vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae donec velit neque auctor sit amet aliquam vel ullam corper sit amet ligula ltrices posuere cubilia curae donec velit neque, auctor sit amet aliquam vel, ullamcorper sit amet ligula vivamus magna justo lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus curabitur aliquet quam id dui posuere blandit cras ultricies ligula sed magna dictum porta mauris blandit aliquet elit eget tincidunt nibh.

“We are experts who make products that help our clients and their audience lead better, easier, happier lives.”
 • Lorenzo B. Smith
  Lorenzo B. Smith FILM MAKER
 • Christine Lawson
  Christine Lawson CEO
 • Lorenzo B. Smith
  Lorenzo B. Smith FILM MAKER
 • Christine Lawson
  Christine Lawson CEO
 • Janet K. Mays
  Janet K. Mays Creative Writer

grow together

Let’s Get Started

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

0

Start typing and press Enter to search

Burası denemeler yapmak amacıyla oluşturulmuş bir Demo/Test sistemidir. — Sipariş işlemleri sonladırılamayacaktır, Lütfen herhangi bir ödeme işlemi yapmayın. Kapat